Vatandaşlık Hukuku

  • Türk vatandaşlığının istisnai yollarla kazanılmasına ilişkin hukuki danışmanlık,
  • Tanıma/tenfiz davalarında temsil hizmetleri,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını edinmek isteyen yabancılar, özellikle son yıllarda yapılan hukuki düzenlemelerle, vatandaşlık sürecini aynı zamanda karlı bir yatırıma dönüştürerek Türk Vatandaşı olabilmektedir.

Türk vatandaşlığına en hızlı ve doğru yoldan ulaşırken, vatandaşlık koşullarını aynı zamanda karlı bir yatırım aracı haline getirmek için, sürekli yenilenen mevzuata hakim, en doğru maliyet ve süreç analizi yapacak, kişiye en uygun yolun tespitinde rehber olacak, profesyonel hukuki destek sağlayacak bir hukuk bürosundan destek almak önem arz etmektedir.

Vatandaşlık ve yatırım mevzuatı yabancılar için cazip olmakla birlikte, herkese göre farklılıklar arz edebilen bir yapı göstermektedir. Bazı ülke tabiyetindeki gerçek ve tüzel kişilerle ilgili oluşabilecek istisnai durumlar ( karşılıklılık ilkesi, ekonomik yaptırım vs) ancak, kişiye özel yapılacak çalışma ve alternatif hizmetlerle aşılabilmektedir.

Vatandaşlık ve yatırım danışmanlığı alanlarında da hizmet veren hukuk büromuz sürecin tüm aşamalarını bünyesindeki uzman avukatları vasıtasıyla takip ederek sonuçlandırır.