Yatırım Danışmanlığı

Büromuz tarafından, özellikle Gayrimenkul, Turizm, Enerji, Maden, Havacılık, Finans sektörlerinde yatırım danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Yatırım planlayan yerli ve yabancı müvekkillerimizin hedef sektörleri, finansal durumu ve kurumsal yetkinlikleri birlikte analiz edilerek, kişiye özel yatırım danışmanlığı hizmet verilmektedir. Uzman ekibimiz, müvekkillerimizin yatırım hedefini ve finansal durumunu dikkate alarak kendisine en uygun yatırım planını önermektedir.

Yatırım planlanan sektörle ilgili ayrıntılı bir analiz yapılarak uzun vadede sektörel beklentiler ve riskler raporlanır. Buna göre, müvekkillerimiz ilgilendikleri sektörle ilgili doyurucu ve doğruluğu denetlenebilir bilgiye erişmiş olur. Sonrasında ilgilenilen yatırımla ilgili maliyet, karlılık ve risk analizi hazırlanarak müvekkillerimiz tüm olasılıklar yönünden aydınlatılır.

Hizmet verilen yatırım ile ilgili olarak; şirket kuruluşu, şirket ortaklık- satın alma-birleşme işlemleri, joın venture sözleşmeleri, Serbest Bölge şirket kuruluş işlemleri ve her türlü sözleşmeler hizmet alanımız içindedir.

Tüm bu hizmetlerimiz, Türkiye’nin önde gelen Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Mali Müşavir ve hukukçularından oluşan danışman ve uzman kadromuzla sunulmaktadır.

Büromuz portföyündeki maliyet, karlılık ve risk analizi yapılmış somut yatırımlarla ilgili alım-satım ve ortaklık gibi süreçleri de şeffaf olarak yönetmektedir.

Türkiye dışında yatırım danışmanlığı hizmetlerimiz; Ukrayna, Somali, Fas ve Kenya’da uluslararası arenada kabul görmüş partnerlerimiz vasıtasıyla verilmektedir.