HAKKIMIZDA

CAKMAK LEGAL, 2002 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyette bulunan yerli ve yabancı müvekkillerine çözüm odaklı, etkin ve yaratıcı avukatlık hizmeti sunmaktadır. Hukuki uyuşmazlıkların önceden alınacak tedbirlerle önlenebileceğine inanan ve çalışmalarını bu anlayış üzerine oturtarak yapılanan büromuz, ihtilafın hiç oluşmamasını öncelikli hedefi ve başarı kriteri olarak benimsemiştir.

Avukatlık meslek ilkelerine uygun şekilde çalışan ve sınırlı sayıda müvekkile hizmet sunan büromuz, sunduğu hizmetin açık, şeffaf, hızlı ve etkili olması gerektiğine olan inanç ve bilinçle faaliyetlerini sürdürmekte; bilgi gizliliği ve güvenliğini esas alarak web sitesi üzerinden müvekkillerinin tüm dosyalarına ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Hukuki süreçler ve uyuşmazlıklar karşısında araştırmacı, yenilikçi ve yaratıcı bir tutumla en güncel hukuki ve ticari çözümlere ulaşmayı hedefleyen büromuz, sektörel ve hukuki gelişmelere odaklanarak ve detaylı araştırmalarını sürdürerek müvekkilleri için güncel çözümler üretmeye önem verir.

İyi düzeyde İngilizce bilen, kıdem ve deneyime sahip, alanında uzman avukat kadrosuyla yurt dışındaki gerçek ve tüzel kişilere de sürekli danışmanlık ve temsil hizmeti sunan büromuz, İngiltere, İskoçya, Ukrayna, Katar, Fas, Somali, Gana, Kenya ve Kırgızistan gibi ülkelerde müvekkillerinin hukuki işlemleri, uyuşmazlıkları ve ticari ilişkilerine ilişkin olarak etkin danışmanlık hizmeti sunmaktadır.